O Firmie

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem, wytwarzaniem i montowaniem schodów drewnianych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwoliło nam na opanowanie do perfekcji najbardziej wyrafinowanych metod produkcji schodów.
Do produkcji używamy wyselekcjonowanych materiałów, stosujemy wyłącznie lite drewno pierwszego gatunku krajowego pochodzenia (buk, jesion, dąb, czereśnia, jawor). Wychodząc naprzeciw naszym klientom i obecnym trendom na rynku w naszych wyrobach chętnie stosujemy połączenia drewna z metalem, kamieniem, oraz szkłem co nadaje naszym produktom nowoczesny wygląd. Produkujemy schody na zamówienie!
Jesteśmy również otwarci na różne propozycje z Państwa strony. Jesteśmy chętni wykonać nawet najbardziej odważne konstrukcje.
Schody są jednym z najważniejszych elementów wnętrza dlatego też budując, traktujemy je bardzo indywidualnie. Każde wnętrze jest inne i każde schody muszą być inne, aby były one uzupełnieniem danego wnętrza i stanowiły z nim harmonijną całość.
Pamiętamy o tym, że schody powinny być nie tylko sposobem na bezpieczne pokonywanie wysokości, ale także ciekawym i pięknym meblem w naszych domach czy biurach. Ufamy, iż odpowiednią Ilustracją naszych możliwości są realizacje przedstawione w galerii.