Balustrady

balustrady celmarFirma Celmar jest producentem balustrad z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, która umożliwia realizację zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.
Produkujemy balustrady najwyższej jakości, w standardach i technologiach, jakie obowiązują na współczesnym rynku. W naszej ofercie dostępne są balustrady wykonane z różnych materiałów, w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Znajdziecie w niej Państwo zarówno propozycję do nowoczesnych, surowych wnętrz w których sprawdzą się balustrady ze stali nierdzewnej jak i do klasycznych wnętrz, w których sprawdzą się balustrady z drewna.
Długoletnia obecność na rynku, oraz liczba zadowolonych klientów to dowody na to, że nasze balustrady to towar najwyższej jakości, trwały i wytrzymały, który pozwala cieszyć się jego funkcjonalnością przez wiele długich lat. Biorą pod uwagę niepowtarzalne uwarunkowania każdego z zamówień oraz pomysłowość naszych klientów, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, oferujemy doradztwo i wsparcie techniczne, tak aby w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów.